Crossgolf výprava 2.0

Ahoj holky,

letos jsme si pro vás opět připravili zábavnou sportovní aktivitu v podobě crossgolfu. Tentokrát pro vás máme připraveny dokonce čtyři tratě z nichž si můžete vybrat, kterou budete hrát nebo pokud vás to bude bavit, zahrát klidně všechny.Tratě můžete odehrát kdykoliv od 9.4. do 18.4.2021

Během hraní prosím udělejte alespoň 5 fotek a ty pošlete jako vždy na info@ctveraci.cz.

Letos se jedná o tratě, které byly použity vrámci světového poháru crossgolfu, proto jsou poměrně dlouhé. Doporučujeme hrát ve dvojici či trojici (hráči hrají jedním míčem a střídají se v odpalech) nebo si trať zkrátit buď vynecháním části nebo ji nedohrát do konce.

Pravidla: ke stažení.

1) Krásná studánka

• Dědřichovská ulice, branka v oplocení obchvatu skoro pod mostem
  • PDF s plánkem a fotkami s vyznačením trati.
  • Nápady na zkrácení: Vynechání start-2 a 19 – cíl, novým startem a cílem je branka 2 (19) Příhraďák; vynechání branky 5, vynechání branky 7

2) Vratislavice

• !!! Pozor:
    • Důvodu pohybu cyklistů v prostoru pumptracku prosím začínejte tuto trať až od branky č.3 !!!
    • Branka č. 12 je jedna ze zvláštních laviček/stolečků, na nohách lavičky jsou fáborky.
    • Pokud budete hrát v době, kdy se ně dětském hřišti pohybují děti, prosím vynechejte branku č. 14.
  • Cíl: 50.7457236N, 15.0903519E
  • Nápady na zkrácení: Start přesunout na branku č. 3; cíl branka 10

3) Bedřichovka

4) Pavlovice cvičák

• Část trati (8-14) byla vedena přes opuštěnou pastvinu, která už není opuštěná. Prosím vynechte tuto část trati !!!
  • Nápady na zkrácení: vynechání branek 8 až 14

!!! Pozor: z důvodu pohybu cyklistů v prostoru pumptracku prosím začínejte tuto trať až od branky č.3

Část trati (8-14) byla vedena přes opuštěnou pastvinu, která už není opuštěná. Prosím vynechte tuto část trati.