SRAZ NA TÁBOR: V SOBOTU 30. 6. 2018 v 9:30 na Rybníčku.

Nezapomeňte s sebou doklad o bezinfekčnosti (na kterém musí být podpis rodiče nebo zákonného zástupce s datem 30. 6. 2018), zdravotní a očkovací průkaz dítěte a kartičku pojišťovny (u kartičky poj. stačí kopie).

 

NÁVRAT: V PÁTEK 20. 7. 2018 V 15:00 ke klubovně.

Jelikož krátce před návratem přijede ke klubovně i velké nákladní auto s kufry a táborovým materiálem, prosíme rodiče, aby nezajížděli svými auty přímo ke klubovně a zaparkovali v některé z okolních ulic. Předem velice děkujeme.

 

ADRESA NA TÁBOR

Skautské středisko Mustang
28. oddíl skautek Čtveráci Liberec
Jméno a příjmení (+ popř. přezdívka)
Vápno
463 48 VŠELIBICE

 

RODIČE NA TÁBOŘE

Vážení rodiče, srdečně vás zveme na oficiální návštěvní den, který již tradičně pořádáme během našeho letního tábora na tábořišti nedaleko vesnice Vápno za Českým Dubem. Jsme vždy moc rádi, když se na táboře společně setkáme a zabavíme se něčím zcela nevšedním – i letos pro Vás máme připravený zajímavý program. V případě, že cestu na naše tábořiště již znáte, můžete tam dojít sami kolem 14:00. Pokud se rozhodnete sjet autem z Vápna do údolí, což vzhledem k náročnému terénu příliš nedoporučujeme, prosíme vás, abyste zaparkovali na přední louce před brodem a zbytek cesty došli pěšky. Důvodem je velmi špatný stav cesty, která obě louky spojuje. Velice děkujeme. Pokud budete chtít své auto ponechat nad údolím, je možné zaparkovat přímo u kapličky - zde je však počet možných míst značně omezen. Jelikož návštěvní den pro rodiče plánuje i klučičí oddíl, může se stát, že ve Vápně nebude dostatek parkovacích míst. V takovém případě využijte velké parkoviště na začátku obce Hlavice, která je od Vápna vzdálena přibližně 0,5 km. Pro lepší orientaci přikládáme odkaz na internetové mapy, kde jsou všechna výše popsaná místa vyznačena: https://mapy.cz/s/1K51g. Během odpoledne pro Vás bude připraven společný program s dětmi, kterého se můžete dobrovolně zúčastnit. Rovněž vám nabídneme svačinu a večeři. Kdo bude mít zájem, může se večer (cca od 21:30) zúčastnit i našeho táborového ohně, který bývá vždy velice pěkným zážitkem. Po jeho skončení lze na našem tábořišti i přespat. Předpokládáme, že dětem přivezete nějaké sladkosti, doporučujeme však v rozumném množství. Budete-li mít tu možnost, určitě oceníme, když šikovné maminky upečou např. buchtu nebo koláč, na kterém by si mohl pochutnat celý tábor.

Budeme se na Vás těšit!

Ahoj holky, přípravy pro naše letní táboření jsou v plném proudu a já pevně věřím, že se na tuto velkolepou akci všechny těšíte. Abychom si však mohly užít báječné tři týdny plné pohody v zázemí naší krásné louky, je zapotřebí pro to něco udělat. A tak každoročně poslední víkend před táborem vyrážíme na tzv. „pracovní četu“. Během této akce připravíme naši louku a její okolí pro nadcházející tábor. Když se do toho pustíme s pořádným nasazením, budeme mít na táboře mnohem méně práce a ušetřený čas budeme moci věnovat programu a zábavě! 

Sraz: v pátek 22. 6. 2018 v 16:40 na parkovišti u Rybníčku.

Návrat: v neděli 24. 6. 2018 kolem 15:00 opět na parkoviště u Rybníčku.

S sebou: 150 Kč, spacák, karimatku, stan do dvojice či trojice, jídlo na celý víkend (večer se bude rozdělávat oheň) + něco malého na chuť během dne, 2l lahev s čistou vodou, pracovní oblečení + oblečení na převlečení, oblečení na spaní, dobré boty, sandále, čepici, pláštěnku, opalovací krém, plavky, ešus, lžíci, hygienické potřeby, toaletní papír, přijímací a nováčkovskou zkoušku nebo stezku, KPZ, uzlák, papír, tužku, baterku, nůž, sirky, šátek, sekeru v pouzdře.

Kontaktní osoba: Sika – Magdaléna Šťovíčková, tel.: 736 223 243, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do družinky: lékárnu

Tentokrát se vydáme na dalekou cestu do Dvora Králové, kde navštívíme místní ZOO a jejich Safari. Čeká nás projížďka mezi antilopami losími, koňskými, voduškami, stády zeber, pakoňů a watusi pasoucími se na velkých loukách, uvidíme i pelikány plující na hladině vodní nádrže nebo čtveřici pštrosů a spoustu dalšího. Krom těchto zvířat zde naleznete velké množství pokémonů, o kterých se tu můžete spoustu dozvědět, hrát si s nimi a dokonce i nějaké pochytat! Tohle si nesmíš nechat ujít!!!

SRAZ: v sobotu 9. 6. 2018 v 7:45 na nádraží ČD

NÁVRAT: v sobotu 9. 6. 2018 v 17:56 na nádraží ČD

S SEBOU: oblečení dle počasí, jídlo a pití na celý den, tužku, papír, nováčkovskou zk./stezku, 250 Kč

KONTAKTNÍ OSOBA: Frenkáč (Roland Kusebauch), tel. 736 266 473, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.