Cvičení s Osikou - díl 4.
Cvičení s Osikou - díl 4.
Cvičení s Osikou - díl 4.

Ahoj holky!

Blíží se nám Velikonoce, a proto jsme si pro Vás připravili speciální díl!

Dnes si zacvičíme, ale zároveň i trochu zatančíme! Jste ready? My ano!

Tak přejeme hodně srandy!

Ke cvičení si pusťte písničku Highway to Hel od AC/DC. Bude vám to sedět a zacvičíte si do rytmu včetně tancování na kytarová sóla. Odkaz na písničku tady: https://www.youtube.com/watch?v=l482T0yNkeo

Crossgolfová výprava 2020
Crossgolfová výprava 2020
Crossgolfová výprava 2020

Ahoj holky,

Abyste se zas mohly vyrazit provětrat do přírody, připravili jsem pro vás takovou netradiční výpravu, a to crossgolfovou trať.

Trať se nachází nedaleko Krásné Studánky. Na místo můžete dojet automobilem (doporučujeme) nebo můžete dojet autobusem č. 26 na zastávku Krásná Studánka a k trati dojít pěšky. Trať si můžete s rodinou zahrát od čtvrtka 2.4.2020 do středy 15.4. 2020. Na trati pořiďte alespoň deset fotek toho, jak s rodinou hrajete. Fotky společně s vyfocenou vyplněnou tabulkou (viz další strana) a popisem, jakou hůlí jste hráli, nám pošlete na email.

Číst více
Batikování s Tlapkou
Batikování s Tlapkou
Batikování s Tlapkou

Ahoj holky !

Vítám Vás u tohohle videa, dneska si společně ukážeme jak nabatikovat tričko. Existuje spousta metod a postupů, ale já Vám dnes představím techniku vázané batiky a následné vaření trička v barvě. Nemusíte se bát, zní to složitě ale spolu to určitě zvládneme! Můžete si nabatikovat klidně plátěnku nebo bílou mikinu, já Vám to ukážu na tričkách.

Číst více
3. online schůzka 2020
3. online schůzka 2020
3. online schůzka 2020

Ahoj, holky vstupujeme do třetího "koronatýdne" a to znamená online schůzku :) Odkaz pro připojení bude dostupný v tomto článku mezi 16:30 a 17:00.

Připravte si: Papír, Tužku, Uzlák, Tlusté rukavice, čepici, šátek nebo šálu a sluneční brýle, Šestistrannou hrací kostku, Pokud máte doma: turistickou mapu a buzolu/kompas

Těšíme se!