×

Varování

Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat zprávu. Prosím, přihlaste se.
Sofča: Sofča

Ahoj, tady je Sofča. Chodím už 3 rokem do skauta a moc se mi tam líbi. Baví mě když jezdíme na bězky, tábory a mám ráda, když si můžu povídat a hrát si s kamarády.  Už ted se těším na jarní prázdniny. Ahoj Sofča.


středa, 12 únor 2020
Sunshine: Sunshine:něco o mně...

Ahoj ja jsem Sunshine moje opravdické jmeno je Emily.Mimo skaut mam jinačí koníčkz například HIP HOP,kytara,plavání a ráda maluju.Doma máme hodně zvířat např. morče,2 psy,rybičky,2králíky měli jsme i kočičku ale ta nam umřela.


neděle, 12 leden 2020
krab: Vánoční výprava

Ahoj holky, v kronice už jsou doplněny výpravy z konce roku 2019 a hlavně už je tam i Vánočka :)


neděle, 05 leden 2020
Ema: něco o

 Ahoj já jsem Ema a je mi 10 let. Mimo skauta chodim taky na volejbal,klavír,tancování a keramiku. Ještě nemám přezdívku. Mám doma křečka a želvu. Mám bráchu který chce gekončíky. Já bych chtěla koťátko. Hodně mě baví si číst Harryho Poterra. 


pondělí, 30 září 2019
Tyčka: Něco málo o mně

Ahoj jmenuji se Anna a na svém prvním skautském táboře jsem si spálila přezdívku Tyčka laughing. Do skauta chodím 3. rokem , v červnu roku 2019 jsem oslavila své 10.narozeniny. Mám dva bratry, Adamovi je také 10 let. Chodí také do skauta a má přezdívku Eidam. Mladší brácha se jmenuje Honzík a jsou mu necelé 4 roky. Kromě skauta chodím také do oddílu běžeckého lyžování. Už se moc těším na výpravu na Smrk.smile


pondělí, 02 září 2019
 
Powered by Phoca Guestbook