Tajemný ostrov - GAMEBOOK

Tajemný ostrov - GAMEBOOK
Tajemný ostrov - GAMEBOOK

Individuální výpravy zatím plníte skvěle, tak se vydejme na další. U této akce bude hodně záviset na vašem osobním rozhodování, protože další výprava je napsaná jako GAMEBOOK. Zadání výpravy je jednoduché a najdete ho zde pod článkem. Ideální bude, když si přečtete jen pozvánku a samotný Gamebook předáte rodičům, kteří se stanou vašimi průvodci na cestě po tajemném ostrově. Budou vám číst další postup a posouvat vás v příběhu dál. Samozřejmě to můžete splnit i sami, záležá na vás.

Všichni začínáte u příběhu č. 1 a sále se rozhodujete vždy mezi několika možnostmi, jak bude vaše vlastní dobrodružství pokračovat. **U jednotlivých příběhů je úkol, který je označen vždy tučně a u jehož plnění se vyfotíte, i když to není výslovně napsané.** Úkoly plňte ihned po přečtení dané věty, protože dále pokračuje příběh. Některé příběhy vás pouze posouvají dál, a jsou tedy bez úkolu. Nemusíte se ale bát, že byste nesplnili limit úkolů k získání maximálního počtu Mustangů, protože každá cesta obsahuje minimálně 8 úkolů k vyfocení. Může se tedy stát, že si projdete úplně jiný příběh třeba i delší než vaše kamarádka z oddílu. Když už si zvolíte svoji cestu, nevracejte se zpět jenom proto, že se vám pokračování příběhu či úkol nelíbí. Součástí pozvánky je i bonusový úkol, spočívající v zakreslení ušlé trasy, kterou doplníte o obrázky či fotky. Vše nám pak např. přes uschovna.cz pošlete do emailu. 

Pozvánka - ZDE

Pokud si chcete výpravu opravdu užít, nechte ho jen pro rodiče, kteří se stanou vašimi průvodci na cestě po tajemném ostrově. 

Gamebook - ZDE 

Tak co, vyrazíte?