Stříbrný kotlík 2023

I tento rok nás čeká oblíbený družinový boj o stříbrný kotlík. Tak si připravte spoustu sil a vědomostí. " Bude to Vostrý! "

Sraz: v pátek 29. 9. 2023 na autobusovém nádraží v 15:15 (Autobus odjíždí v 15:50)

Návrat: v neděli 1. 10. 2023 na autobusovém nádraží ve 14:25

S sebou: spacák, karimatku, 250 Kč, stan (do dvojice, trojice – domluvíte se dopředu na schůzce), oblečení dle počasí (teplé oblečení se neztratí), oblečení na spaní, pláštěnku, hygienu, baterku (pro jistotu navrchu v batohu), nožík, ešus, lžíci, KPZ, šátek, uzlák, míček, papír a tužku, přijímací/nováčkovskou zkoušku nebo stezku, 5 papírových koulí, krabičku zápalek, jídlo na celou výpravu (páteční večeře na opékání, sobotní snídaně, sobotní oběd bude společný, sobotní večeře, nedělní snídaně jen něco malého, máme pro vás překvapení a samozřejmě nezapomeňte na nějaké menší svačinky), 1,5l láhev s vodou
Do družinkykotlík, družinovou lékárničku, suroviny na soutěžní jídlo (sobotní oběd) a loňská vítězná družinka vezme stříbrný kotlík.

Soutěžní jídlo: Tento rok je zcela na vás, co zvolíte za pokrm. Jen myslete na své kamarády s různými potravinovými dietami. Aby to nebylo až tak jednoduché, tak si na výpravě vylosujete speciální přísadu, kterou v jídle budete muset použít. Tudíž hodně přemýšlejte, co zvolíte za oběd.

Kontaktní osoba: Cherry – 732 361 525info@ctveraci.cz