Svojsíkův závod

Ahoj holky! Znovu se pořádá akce, která je mezi skauty velmi známá a zároveň oblíbená! Jedná se o Svojsíkův závod, který nese jméno zakladatele českého skautingu – Antonína Benjamina Svojsíka. Během tohoto závodu soutěží jednotlivé oddíly v několika různých disciplínách zaměřených na klasické dovednosti, které by měla umět každá skautka. Letošní ročník Svojsíkova závodu proběhne na Andělské hoře a jejím okolí. Na této akci určitě nemůžeme chybět – máme totiž jedinečnou příležitost poměřit své dovednosti s jinými skautskými oddíly. Chopme se této jedinečné výzvy a ukažme ostatním, co v nás je!

Těšíme se na vás!

Sraz: v pátek 21. 4. 2023 v 17:10 na vlakovém nádraží ČD

Návrat: v sobotu 22. 4. 2023 v 18:23 na vlakovém nádraží ČD

S sebou80 Kč, spacák, karimatku, skautský kroj (se všemi náležitostmi), stan do dvojice či trojices kompletním příslušenstvím, pevnou a nepromokavou obuv, pláštěnku, teplé oblečení na ven i na spaní, malý skladný batůžek, pití v 1,5l lahvi, baterku, nůž, hygienické potřeby, toaletní papír, šátek, uzlák, řádně vybavenou KPZ, sirky, svíčku, tužku a papír, stezku, velký ešus, lžíci, neuvařené vejce

S sebou do družinkylékárnu, kotlík, sekeru, buzolu, polní lopatku

Jídlo: po celou dobu výpravy se budete stravovat samy. Z časových a provozních důvodů, prosím, zvolte studenou snídani a také oběd. Večeři si budete moci uvařit na ohni. Doporučujeme také něco dobrého na zub – na svačiny i samotný závod.

Kontaktní osobyCherry – Michaela Krejcarová (732 361 525); Aligátor – Agáta Neckářová (737 049 390)