Koronavýprava #3 úkolovka

Koronavýprava #3 – úkolovka
Koronavýprava #3 – úkolovka

Společně na výpravu ještě chvíli nevyrazíme, ale máme pro tebe vcelku zajímavou náhradu, která tě zavede do přírody na čerstvý vzduch.

Vydej se s rodinou na individuální výpravu kdykoliv v termínu pátek 24. 4. – neděle 3. 5. a zažij spoustu nového a zajímavého v místech, kde jsi možná ještě nikdy nebyl.

Po cestě si vyber úkoly, které chceš splnit a pokud se ti to povede, budeš za ně dostávat Mustangy. Maximálně můžeš získat 18 Mustangů, tedy splnit 18 úkolů (samozřejmě můžeš i více – proč tak učinit nalezneš níže). U všech úkolů, které plníš, se vyfoť (i když to není výslovně napsané) a jeho splnění prokážeš zasláním fotky přes službu Uschovna.cz (zadáš www.uschovna.cz – klikneš na „poslat“ – zadáš svůj email, přidáš fotky (stačí je do okna prohlížeče přetáhnout nebo přes tlačítko „vyberte soubor“), zadáš náš oddílový email info@ctveraci.cz a dáš tlačítko „odeslat“). Není to složité a určitě to za té trochu námahy stojí. Všechny fotky zašli nejpozději do středy 6. 5. Výběr těch nejlepších pak přidáme do kroniky na naše oddílové stránky.

Pokud bys hledala zajímavé místo na výpravu, můžeš se zkusit vydat na některou přírodní památku, což jsou většinou místa, která moc lidí nezná a moc turistů tam nechodí (vyjma těch notoricky známých, ty zkus vynechat), ale nalezneš zde určitě krásnou přírodu či objekt, který stojí za obhlídku – jejich přehled je v mapách pod tímto odkazem: https://mapy.cz/s/hugusukezo Vydat se můžeš samozřejmě i kamkoliv jinam do přírody, kde to uznáš za vhodné.

Na stejnou výpravu se shodnými úkoly vyrazí i oddíl kluků z 27 od nás ze střediska – pojďme je v počtu splněných úkolů na jednoho člověka překonat. Zkus jich tedy splnit co nejvíce, ideálně všech 30, ať máme šanci ukázat, co v nás je.

Za splnění všech 30 úkolů na tebe čeká bonus ve formě 3 Mustangů navíc, takže můžeš získat až 21 Mustangů!!!

Pamatuj, že individuální výprava je zcela dobrovolná a ber ohled na to, kdyby rodiče neměli čas. Ještě pro tebe připravíme nějakou další.

Seznam úkolů a celý popis akce je ke stažení v pdf dokumentu zde.

Hodně štěstí i trpělivosti!

Výpravu si užijte, to je to hlavní!!!