Informace k dalšímu skautskému působení

Schůzky – Každé pondělí několik minut před 17:00 vašim rodičům pošleme do e-mailu odkaz k živému vysílání (když si tento odkaz pustíte přes počítač, tak bude fungovat bez problému, v případě, že si odkaz otevřete přes mobilní telefon, tak budete muset nainstalovat aplikaci, na kterou vás telefon navede), tento odkaz bude i na našich webových stránkách. Tímto způsobem bude probíhat běžná schůzka, za kterou budete dostávat Mustangy! (Oujé)

Výpravy – Proběhne i výprava, jen tentokrát trochu jinak, než jsme zvyklí. Ve čtvrtek večer na stránky nahrajeme pozvánku, která bude obsahovat seznam her a úkolů, trasu a časový rozsah, kdy ji můžete absolvovat třeba s rodinou.

Další činnost

  1. Každý den ve 20:00 budeme na našich webových stránkách přidávat novou denní výzvu. (mrkni na záložku nahoře) Za každou splněnou denní výzvu dostanou Vaše děti jako odměnu 1-2 mustangy.
  2. Ze stezek vytáhneme a sepíšeme všechny úkoly, které můžete plnit doma, ostatní zkusíme přeformulovat, abyste je také mohli plnit.
  3. Na každé dva 2 dny Vám pošleme nové skautské video (jak naučné, tak i se skautskou tematikou).

Je toho hodně, takže nezapomínejte sledovat naše stránky (www.ctveraci.cz), Facebookové stránky (28. oddil skautek čtveráci) a nebo Instagram 28.ctveraci.

Doufáme, že se zapojíte do co nejvíce aktivit a zkrátíte si tak dlouhou dobu doma.